Wild Saison Box, або як на мить телепортуюся до приємних локацій

Мікроремарка щодо тексту – це моя суб’єктивна думка та тільки мої враження.

Під час цього складного та довгого карантину дуже приємно бачити цікаві релізи та активність тих чи інших пивоварень. Це трішки мотивує та надія на те, що ми скоро повернемось до стабільного життя – трішки краще засвоюється у голові з келихом смачного пива, а ще краще – боксом смачного пива.

Активно слідкуючи за тим, як розвивається ринок, цікаво спостерігати, як пляшка стає новим золотим дном для продажу пива, пивна банка впевнено з’являється як на прості релізи так і на цікаві експерименти. Але про банки, мабуть, в іншому тексті буде.

Varvar, як і інші пивоварні, стараються релізнути щось цікаве та порадувати смачним пивом любителів та ентузіастів пінного крафтового пива. Цей бокс, є першим із серії «міні домашніх фестивалів». В офіційному пості про бокс можна знайти такий опис цього релізу:

«W1, W3, W4 i W5 – сезони з бретами і додатками на вторинне бродіння – мед, яблучний сік, вишня, малина. На вторинному бродінні дріжджі “доїдають” добавки, тому це пиво геть не солодке, як можна було б очікувати, а сухе, майже хрустке.»

Varvar Brewery ©

Боксів була не дуже велика кількість, тому, якщо вам цікаво не проґавити наступні такі релізи, підписуйтесь на Телеграм канал пивоварні Varvar, я звідти завжди встигаю замовити лімітовані варки чи ось такі, одноразові бокси.

А тепер про пиво. Коли я пив це пиво, мені дуже не вистачало контакту з природою. Останні роки дуже мало часу приділяв на різні походи чи цікаві мандрівки. Мабуть, після пандемії це буде моїм першим пунктом до виконання – більше вилізати на природу, подорожувати та пізнавати різного роду туризм. Дуже надіюсь, що цей туризм буде в Україні, а поки ділюсь враженнями та куди мене переносила та чи інша пивна позиція з цього боксу.


W1 / Colere (2200м)

Varvar – W1 – (Honey Saison) Farmhouse Ale – Saison, 25 IBU, 7.2 % ABV.

Легкі аромати. Мед відчутно далеко у післясмаку, а ось у базі трішки квіточок які надають сильний запах. Неймовірно питке навіть з помірною кислинкою та приємною сухістю. Дуже гарна база у плані смаку та скритності алкоголю.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Colere 2200. Мені зразу згадалась ця локація, із-за довгих та незабутніх вражень. Як і це пиво, там була притаманна сухість у повітрі на вершині. Свіжість кожного ковтка холодного пива, як результат падіння у приємні подушки снігу під час фрірайду. Паузи на гарячий пунш, в який ми завжди додавали трішки меду з пакетиків, бо снікерс був на потім, а дуже солодкий пунш це якраз те. Ні, це пиво взагалі не має взагалі нічого у схожості з пуншем, це просто мої асоціативні спогади про локацію. І алкогольна база, котра як швидкість на спуску – ніколи не варто недооцінювати. Це був цікавий спуск, але в кінці нього, можна обрати чи закінчити розваги на сьогодні чи знову сісти на підйомник. Я обрав повернення до вершини. Але вже іншого напряму.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

W3 / Озеро Tovel (1178м)

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Varvar – W3 – (Apple Saison) – Farmhouse Ale – Saison, 23 IBU, 6 % ABV.

Дуже легке тіло та насичена яблучна база. По ній розвивається приємна гіркуватість, яка складає загальну картину по пиву – дуже яблучний та сухий сезон, але також неймовірно питний та охолодженим просто гарно відкриває ароматику при наливі в келих і при цьому виражається гарно терпкість при перших ковтках.

Salmen Bejaoui ©

Lago di tovel. По дорозі на це озеро, яке знаходиться на вершині 1178 метрів, завжди відкривались яблучні поля Трентіно-Альто-Адідже. Неймовірні величезна кількість плантацій та горбів, на яких відкривались яблучні імперії. Доїхавши до локації, ми змучені після походу чи подорожі – брали з собою зазвичай щось дуже освіжаюче та локальне, а яблучний сік можна було купити натуральним у містах, тому ми собі робили своєрідні коктейлі на базі яблука, які доповняли атмосферу загальної картинки. Як у цьому випадку і робить яблуко у W3.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

W4 / Гора Хом’як (1542м)

Varvar – W4 – (Cherry saison) Farmhouse Ale – Saison, 22 IBU, 7 % ABV.

Вишня всюди, ароматика, післясмак. Навіть у сухості відчутна кісточки вишні. Цей момент, коли вишневий смак дуже важко перебити якимись зайвими враженнями. Мабуть по цьому ця позиція мені здалась дуже монотонною по враженнях та насолоді, але якщо ідея була передати тільки вишню – то її неймовірне насичене тіло виконало свою місію.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Гора Хом’як. Ґорґани. Той момент, коли подолавши на той момент першу для себе вершину, залишається в роті присмак перемоги та свята. Хоча я і не є любитель вишні, як мого єдиного солодкого, але для мене перемога та змученість це зазвичай та кислинка в роті, яку отримуєш від вишневого пирога. Той присмак, який хочеться відчувати частіше, а побувати на горі Хом’як, це тоді була моя персональна перемога. Чому такі асоціації? Бо найкращим виявляється не завжди те, що очікуєш.

Google Maps ©

W5 / Літній Рим

Varvar – W5– (Raspberry saison) Farmhouse Ale – Saison, 22 IBU, 6.4 % ABV.

Дуже насичений та малиново просто супер малиново сухий сезон. На перші ковтки дуже гарно відкривається легке тіло без якихось дефектів чи зайвих смакових відтінків. Менш питке, бо малинка якраз насиченістю гарно заставляє смакувати довше це пиво. Якраз той сезон, який би весь час хотів мати в холодильнику літом.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Рим. Їхати в Рим літом це, мабуть, найгірша ідея яка вам може прийти в плані туризму чи просто відвідання цього чудесного міста. Кількість людей, черги, неймовірна спека, тіло не витримує тієї вологи. Хочеться весь час пити, і пити в такий момент хотілося б якраз W5. Я собі представляю момент, коли дуже хочеться освіжитись, і вже нічого не бере. Вода весь час здається теплою. Якраз W5 мені асоціюється зі спекотним Римом.


Пиво закінчилось. Порожні пляшки викидаються, а емоції та враження від подорожі залишаються. Мікро-тріп по спогадам та улюбленим місцям, як приємні асоціації з пивом. В актуальний момент я організував собі домашній фестиваль емоцій. Цей бокс дав можливість трішки більше посмакувати пивом та не забувати, що пити пиво треба у задоволення.

Varvar вже анонсували наступний фестивальний бокс, і з радістю буду очікувати його появи. А якщо вас зацікавило їх пиво та ви також хочете відчути якісь екстра емоції від смачного та цікавого пива, то залишаю вам контакти їх соціальних мереж.

Соціальні мережі Varvar:


Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проект та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном проекту або підтримати проект добровільним донатом, то ви це можете зробити ТУТ!

#ПідтримуйЛокальнийКрафт
#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно