Patreon+Discord

6 травня в нашому Astro Beer Duck – Online Pub відбулась презентація двох нових платформ, котрі будуть прикріплені до проєкту Astro Beer Duck, та які потенційно будуть позитивно його змінювати. Як змінювати? А про це більш детальніше розповім у цьому не дуже довгому тексті. Отже….

Натисніть на анімацію, щоб перейти на мою сторінку Patreon.

Patreon

Це платформа, на котрій ви можете за винагороду (фізичну у вигляді наліпок, секретні канали комунікації, доступ до приватного матеріалу чи персоналізовану винагороду) фінансово підтримати той чи інший проект. У випадку із моїм проєктом, там існує 5 типів підтримки, але можна і організувати персоналізовану підтримку.

Patreon перш за все платформа для побудови спілки навколо проєкту, тому підписка на Patreon відбувається у місячному плані (у майбутньому буде і річна підписка) і ви в будь-який момент можете скасувати оновлення підписки (триває підписка 30 днів від моменту оплати). Підписка відбувається в момент, коли ви обираєте вам бажаний варіант та оформляєте оплату. Після цього вам буде надано вами обрані привілеї, а щодо фізичних речей (стікери, футболки, тощо) напишу вам статус та буду тримати в курсі подій.

Коротке пояснення вибору підтримки.

Обравши вам бажаний спосіб підтримки ви можете продовжити оформлення через оплату. Сервіс Patreon дуже активно розвивається, та має досить зрозумілий та простий спосіб у користуванні, але якщо у вас будуть екстра питання по тому, як працює Patreon – пишіть мені в соціальних мережах – Facebook, Instagram, Telegram. Буду радий поспілкуватись.

Якщо ви бажаєте підтримати проєкт одноразовим добровільним донатом без місячної підписки – це можна зробити на сторінці ПІДТРИМАЙ!


Discord

Discord це сервер для спілкування, який було створення для того, щоб показати як можна реалізувати категоризацію дискусій по різних каналах, збирати різного роду інформацію та мати більше інформаційного комфорту в одному місці, без потреби відкривати багато різних ресурсів, та мати можливість переглядати ту чи іншу інформацію, яка може бути цікавою у пивній культурі. Основне на сервері – прочитати його правила і старатись їх дотримуватись. Їх не багато, але вони є.

Сам сервіс Discord створений більше для ігрової культури, але його використання як у варіанті серверу для пивних спілкувань дає багато можливостей, деякі з яких зараз у синтезі опишу вам:

Розвивати спілку у новому середовищі
Discord мало де використовується у пивному світі, але має потенціал розвинути можливості спілкування та створити цікаве середовище для людей зацікавлених у спілкуванні про крафтове пиво.

Можливість отримувати ролі на сервері.
Ролі використовуються, щоб отримувати різні доступи до каналів, отримувати привілеї керування своїми повідомленнями та потенційно ставати модераторами каналу.Неймовірно великий вибір ботів. (І це добре)
Боти на сервері Discord можуть оперувати у різних напрямах. Від створення ієрархії у вигляді отримання рівню в залежності від кількості спілкування – до модерації та автоматизації багатьох процесів. Один з найцікавіших наразі це інтеграція Untappd до цього сервера, де ваші чекіни, листи побажань, топ 10 позицій – все можна буде легко накопичувати на сервері та ділитись цією інформацією. Цього бота буде добавлено як тільки зможу отримати підтримку інформаційну та доступ до 100% функціоналу цього бота.

Категоризація інформації
Сервер буде зажди розвиватись і там будуть нові категорії та канали. Це перш за все зроблено для того, щоб користувачам серверу було легше фільтрувати інформацію та її потік. Створювати гармонійніші розмови по темі

Discord це перш за все можливість стати частиною спілки, яка буде розвиватись навколо крафтової культури та створювати гармонійну атмосферу. Модерація наразі фільтрується мною, але з часом будуть оперувати модератори та активно прислуховуватись та допомагати робити цей сервер кращим, комфортнішим, доступним для різнобарвного спілкування навколо світу крафтового пива.

Щоб користуватись Discord, можна скачати офіційний додаток на телефон, на ваш ПК чи планшет. Ось веб сайт, на якому ви це можете зробити.

Щоб приєднатись до Patreon та Discord – залишаю посилання прикріплені до картинок.

Якщо у вас будуть додаткові питання, то ви можете написати мені в соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.

#ПідтримуйЛокальнийКрафт
#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.