Booze #1 – Bruschetta

Домашній фудпейрінг.
База приготування – брускетта (італ. bruschetta)

Термін «Foodpаiring» зараз набирає дуже великої популярності у світі українського крафтового пива. Івенти з цим напрямом розвиваються великими кроками. Саме основне, що фундамент та найкращий досвід поєднання їжі та пива – це організувати схожий вечір у колі друзів. Для цього, під вечір «Booze #1», було підібрано просту базу закусок у вигляді брускетти.

Для приготування брускетти можуть підійти багато різних видів хліба. Найкраще б підійшов спеціально підготовлений хліб (якого у нас не було), але варіація типу та приготування залишаються персональним рішенням.

Щодо пивного рішення, у нас було 4 приманливих позиції:

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

«Founders Brewing Co.» (США) – «Rübæus» Friut beer – 15 IBU, 5.7%
«To Øl» (Данія) – «JU!CY: Mosaic^3» NEIPA – NO IBU, 5.9%
«Rebrew» (Україна) – «Nemesis» DIPA – 70 IBU, 8%
«Дідько» (Україна) – «Clurichaun» Irish Extra Stout – 35 IBU, 6.5%


Було 4 варіанти брускетти:

– Брускетта з фетою на спеціях + «Founders Brewing Co.Rübæus».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Солоденький Fruit Beer з малиною від «Founders Brewing Co.», гарно обмиває насичений присмак спецій з сиром Фета.


– Брускетта зі смаженим кабачком та «Грузинський сацебелі» від «БОЇМ» + «To ØlJU!CY: Mosaic^3».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Оригінальний та неймовірно приємний смак «JU!CY: Mosaic^3» – це ідеальний підбір до смаженого кабачка на базі соусу сацебелі. М’який фундамент легко омиває гіркуватість від соусу і надає увагу загальному поєднанню страви та пива.


– Брускетта з прошутто «Jamón serrano» та домашньою рікоттою від «Пані Наталі». (Вегетаріанський варіант) Помідори чері з домашньою рікоттою зі спеціями від «Пані Наталі» + «RebrewNemesis».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Гармонійне поєднання лагідної рікотти з прошутто «Jamón serrano», котре доповнюється насиченим та трішки з гірчинкою пивом від «Rebrew». Варіант вегетаріанський, у вигляді помідорок чері з домашньою рікоттою на спеціях, як альтернатива.


“Last but not least!”
Сир камбоцола з помідорами чері та мигда́левою стружкою + «ДідькоClurichaun».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Сирну базу можна було подавати навіть з фруктами, але у цьому випадку ми мали солодкі помідори чері, на котрі була посипана стружка з мигдалю. Цей мікс пишних смакових напрямів доповнявся неймовірним стаутом від «Дідько», котрий можна пити під час любого сезону року. Один з тих стаутів, який завжди буде до відпочинкового настрою.


Такі вечори є хорошим прикладом, як можна тестувати різні цікаві поєднання. Фідбек був задовільним і в планах залишається мотивація робити більше таких експериментів.

За базу приготування хочеться брати більше локальних продуктів. Ремісничий напрямок розвитку якісного харчування залежить від тих, хто вкладає душу, ідею, і тільки найкращі продукти у свій витвір. Хорошим прикладом цього, є «Грузинський сецебелі» від «БОЇМ» та рікотта зі спеціями від «Пані Наталі».

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Перший вечір «Booze» пройшов задовільно, і скоро у цій категорії буде більше інформації про локальні продукти, просто гарне поєднання ремісничого пива та відпочинку, різні деталі індустрії крафтових продуктів пивного напряму.

Люби крафтове – споживай помірно

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.