Discord

Якщо ви бажаєте підтримати проєкт одноразовим добровільним донатом без місячної підписки – це можна зробити на сторінці ПІДТРИМАЙ!


Discord

Discord це сервер для спілкування, який було створення для того, щоб показати як можна реалізувати категоризацію дискусій по різних каналах, збирати різного роду інформацію та мати більше інформаційного комфорту в одному місці, без потреби відкривати багато різних ресурсів, та мати можливість переглядати ту чи іншу інформацію, яка може бути цікавою у пивній культурі. Основне на сервері – прочитати його правила і старатись їх дотримуватись. Їх не багато, але вони є.

Сам сервіс Discord створений більше для ігрової культури, але його використання як у варіанті серверу для пивних спілкувань дає багато можливостей, деякі з яких зараз у синтезі опишу вам:

Розвивати спілку у новому середовищі
Discord мало де використовується у пивному світі, але має потенціал розвинути можливості спілкування та створити цікаве середовище для людей зацікавлених у спілкуванні про крафтове пиво.

Можливість отримувати ролі на сервері.
Ролі використовуються, щоб отримувати різні доступи до каналів, отримувати привілеї керування своїми повідомленнями та потенційно ставати модераторами каналу.Неймовірно великий вибір ботів. (І це добре)
Боти на сервері Discord можуть оперувати у різних напрямах. Від створення ієрархії у вигляді отримання рівню в залежності від кількості спілкування – до модерації та автоматизації багатьох процесів. Один з найцікавіших наразі це інтеграція Untappd до цього сервера, де ваші чекіни, листи побажань, топ 10 позицій – все можна буде легко накопичувати на сервері та ділитись цією інформацією. Цього бота буде добавлено як тільки зможу отримати підтримку інформаційну та доступ до 100% функціоналу цього бота.

Категоризація інформації
Сервер буде зажди розвиватись і там будуть нові категорії та канали. Це перш за все зроблено для того, щоб користувачам серверу було легше фільтрувати інформацію та її потік. Створювати гармонійніші розмови по темі

Discord це перш за все можливість стати частиною спілки, яка буде розвиватись навколо крафтової культури та створювати гармонійну атмосферу. Модерація наразі фільтрується мною, але з часом будуть оперувати модератори та активно прислуховуватись та допомагати робити цей сервер кращим, комфортнішим, доступним для різнобарвного спілкування навколо світу крафтового пива.

Щоб користуватись Discord, можна скачати офіційний додаток на телефон, на ваш ПК чи планшет. Ось веб сайт, на якому ви це можете зробити.

Якщо у вас будуть додаткові питання, то ви можете написати мені в соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram.

#ПідтримуйЛокальнийКрафт
#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.