Booze #7 – Презентація та дегустація Bunny Hop Brewery

Обговорення та дискусії, навколо тієї чи іншої пивоварні, це вже знайомий сценарій в українській культурі крафтового пива. Нещодавно я почав слідкувати за різними чатами в телеграмі (Astro Beer Duck також має свій чатик, якщо цікаво – НАТИСНИ ТУТ), фейсбуці та спостерігати за активними розмовами в пабах чи на івентах. Як би не хотілось, але дискусії та обговорення будуть завжди. Принаймні у цьому є доля позитиву. Обговорення, це можливість згенерувати якийсь загальний фідбек, а це навіть дуже круто. Коли залишається відгук, то появляється можливість покращення продукту, якщо буде така розв’язка історії. Відгуки та спостереження, допомагають розвиватись різним проектам. Оновляти напрям руху чи розвитку пивоварні. В такі моменти, пивоварня чи пивовар можуть задуматись про оновлення чи ребрендинг.

Добровільно братись за оновлення “обличчя” пивоварні, це гарний крок до нових вершин та персональний виклик для самої пивоварні чи того, хто нею керує. Ребрендинг це не дивне явище, у пивній культурі, бо оновлення час від часу потрібно робити – випадки розширення ринку, зміна аудиторії чи категорії виробництва, нова сторінка на шляху та бажання розвиватись ще більше і так далі в такому напрямку. У нашому випадку було більш масштабне оновлення, бо змінювалась назва пивоварні. HopHeyHop перетворюється в Bunny Hop – брутальний, бойовий, пивний “заєць”, який буде відкривати якісний продукт для споживача, маючи перш за все смачне пиво, а вже потім цікаву етикетку чи дизайн для кранів.

Ребрендінг

Початково ми зустрілись з Стасом (засновник «Bunny Hop») для простого випивання смачного пива, сиділи та говорили про те, що відбувається у світі пивної культури. Слова за словами і закрутилась розмова, про кардинальне оновлення на той момент HopHeyHop. В базовому фундаменті стояли як і візуальні зміни, так і в продукції та релізі пива. Стас, це людина, яка добивається свого, і характер ставлення до всього дзеркально можна побачити в новому логотипі. Більше візуальних результатів з часом можна буде побачити на Facebook сторінці «Bunny Hop».

Працювали над оновленням приблизно 3 місяці. Від кардинальної зміни логотипу до повністю нового напряму в етикетках. Процес інколи може бути затяжним, але персонально мені дуже подобається розвивати візуальну концепцію в таких проектах, тому задоволення перевищувало змученість та пізні робочі години.

Дуже цікавий факт, про зайців та їх зір. Ці тварини бачать на майже 360°, але мають одну точку, перед своїм носом, яка охоплює десь 10° полю зору, який є для них взагалі темним. Алегорично, це зображено у погляді та куті зображення зайця. Ці 10° є хорошим викликом охопити неможливе, створити якісний продукт як по смаковому напряму так і по візуальному векторі. Нижче можете побачити декілька візуальних порівнянь та результатів логотипу.

Порівняння старого та нового логотипу.
Фінальні 3 рішення логотипу, з яких був обраний середній варіант як остаточний.
Трішки кольорових варіантів, які пробували підбирати на потенційне використання у різних потенційних ситуаціях. Результат задовільний.

Більше використання та результати можна буде побачити дальше, на пивних етикетках.


Презентація та дегустація

Відбулась презентація та дегустація 20 Грудня 2019 в «The Dealer Bottle shop», яким дуже дякую за можливість проведення такого роду події.

Фото – Михайло Литвин

Дуже було приємно побачити велику кількість людей, які прийшли на подію, та підтримали презентацію. І навіть тим, хто прийшли потролити, з просто дитячими питаннями та твердженнями. Ви створюєте баланс і додаєте бажання ставати кращими 🙂

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Під час дегустації було 4 пивних позиції:

Фото – Михайло Литвин

«Bunny Hop – Black Mesa» – Session IPA, 3.4% ABV, 30 IBU
«Bunny Hop – Diabolical» – Stout Other (Hot Stout), 6.2% ABV, 25 IBU
«Bunny Hop – Fullmoon» – Imperial Stout, 9% ABV, 20 IBU
«Bunny Hop – Mysticism» – Cherry Stout, 7% ABV, 30 IBU

Етикетки пива, яке було на дегустації. Результат першого використання нового логотипа та назви у продукції.

Дегустація спочатку відбувалась досить повільно та тихо в плані спілкування, але після першого келиха питання посипались і хороші дискусії відкрились. По симпатіях та відгукам, найбільше згадувалось «Bunny Hop – Mysticism», яке зайняло фаворитне місце. Приємно було почути конструктивну думку, і дякую всім, хто взяв участь в дегустації. Більше подій буде у 2020 році, тому пильнуйте соціальні мережі, які буде вказано в кінці поста.

Персонально дуже сподобалось, що все більше людей зацікавлені у розвитку крафтового пива та відвідують події з цієї сфери. Збільшення кола споживача відіграє велику роль у розвитку культури, і безмежно надіюсь, що локальні івенти будуть набирати більших оборотів і ми будемо бачити більше проектів, які робитимуть нові кроки, будуть варити цікаве пиво, створювати атмосферу для хорошого настрою.

Фото – Михайло Литвин

Знову дякую «The Dealer Bottle shop» за локацію. Гарного вам 2020 року!
Дякую всім хто допоміг, та «Bunny Hop» за цікаву колаборацію.

Соціальні мережі проекту «Bunny Hop»:
Facebook
Instagram
Untappd

Соціальні мережі проекту «The Dealer Bottle shop»:
Facebook
Instagram
Untappd

Люби крафтове – споживай помірно.


Підтримати проект Astro Beer Duck можна добровільним донатом тут:
ПІДТРИМАЙ ПРОЕКТ!

p.s. – тепер є можливість зробити добровільний донат через Monobank, номер якого ви можете знайти внизу сторінки підтримки проекту.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.