Booze #6 – Львівські пивні дегустації. Домашні гарбузи

Пивні дегустації у Львові на жаль не мають якогось чіткого визначення, бо різні івенти мають дуже різноманітні мотиви та сенс проводження події.

Дегустації для “всіх” у Львові відбуваються не дуже регулярно, а точніше їх взагалі майже не існує. Інколи хтось може розділити прикуплений імпорт, хтось ту чи іншу пляшку українського лімітовано, якщо встигнеш на пропозицію. Останнім часом Юрко Заставний із презентацією від Правди має активну серію івентів у різних закладах, які представляють їх пиво. «Beer Dvizh» можуть організувати щось цікаве (але давно не було вже), локальні біргіки та антапери зазвичай мають у своїх келихах смачне імпортне пиво. Відбуваються презентації різних колаборацій, персональні презентації від пивоварів тієї чи іншої пивоварні. Але я маю на увазі таку хорошу та просту дегустацію, на якій не дуже велика кількість людей, які сидять за одним столом та спілкуються про різноманітне пиво, яке присутнє на івенті. Хороше інформативне інтро. Не занадто багато офіційності та трішки бажання не тільки напитись, але й поділитись враженнями та може якимись замітками, щодо пивних позицій. Не мати страху дізнатись про крафтове пиво, якщо являєтесь новачком у споживанні цього продукту. Дегустації для всіх охочих.

Простий та цікавий івент, ось такого б хотілось бачити по більше. Сашко (@Beer_blog_Ukraine) постарається організувати в майбутньому, щось у такому напрямку та стартував зі своєї першої дегустації гарбузового пива українських домашніх пивоварів.


Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Загальні посиденьки налічували 6 людей. Івент був у доступний для мене час, але якось знову примудрився запізнитись. Дуже стараюсь відвідувати різного напрямку івенти, але маючи дивний робочий графік, то інколи складно. Але давайте більше про івент.

Олександр почав вечір з короткої передісторії про те, як любов до пива переросла в інстаграм блог, який він веде у вільний час. Також розповів трішки загальної інформації про пивні позиції та пивоварні, котрі були присутні. Тільки після того, як я побачив дегустаційний листок, зрозумів, що буде сліпа дегустація. Це не був дегустаційний листок BJCP, хоча такий варіант обговорювався для наступних івентів.

Зазвичай під час сліпих дегустацій цікавіше викладати оцінку та розвивати дегустаційні навички. Пиво з пляшки наливається із закритою або відірваною етикеткою, тому віддати перевагу тому чи іншому продукту можна тільки спробувавши продукт.

На цій дегустації були присутні такі пивоварні:
Boozyman Brewery
Burning Head Brewery
D.Kit Family Brewery
O2xygen (2 позиції)


До пива була мінімальна закуска у вигляді сирної тарілки, окремо відібраного гарбузового насіння, та грінок з вершковим сиром.

По розвитку ситуації, я зрозумів, що гарбузове пиво мені не дуже сильно подобається. Це осіннє сезонне пиво має дуже сильні та тонкі нотки, які важко оцінити, особливо під час сліпої дегустації. Хороший виклик для смакових рецепторів та альтернативних вечорів, де спеції у пиві зроблять гарний контраст поміж стабільних сортів, котрі завжди на кранах.

Загальний результат був цікавим. Я відкрив для себе гарну компанію та підтвердив, що навіть сидячи за столиком під телевізором та гучною музикою, із закладом повністю забитим – можна цікаво провести дегустацію. Було дуже галасно, але у своєму напрямі для події це додавало атмосфери.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Дегустаційний листок був тестовим. Максимальна оцінка була 5.
По текстовій частині можна було зробити короткий опис та вказати враження про колір, аромат, смак, після смак.
Після дегустації всіх п’яти позицій, результати були такими:

5. O2ygen Гарбуз 1 – 3.68
4. O2ygen Гарбуз 2 (узвар) – 3.85
3. D.kit – Нестримний гарбуз. – 3.88
2. Burning Head – Pumpkin Head – 4.03
1. Buzzyman -Smashing Pumpking head – 4.15

У розвитку такого івенту, можна найти багато цікавого, бо спілкування під час події дуже важливе. А можна тихо сидіти, дегустувати та писати на листочку свої враження.

Чому я приділив час для такого івенту, який по суті є простою дегустацією? Бо дегустації пива – це міст для знайомства з палітрою різних напрямів та стилів пивного світу. Проводьте більше дегустацій, а Beer_blog_Ukraine – чекаю з нетерпінням нової цікавої дегустації та дякую, що постарався для дегустації з гарбузами.

Окрема подяка закладу Drunken Качка, що вірить в цікаві івенти і виділяє їм місце та підтримку.

Люби крафтове – споживай помірно.

Підтримати проект Astro Beer Duck можна добровільним донатом тут:
ПІДТРИМАЙ ПРОЕКТ!

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.