Booze #2 Колабораційна варка для піцерії Тісто

Коли відбувається локальна колаборація 2-х крутезних проектів, це гріє душу. Актуальна ситуація світу крафтового пива може, як і радувати, так і заставляти задуматись “Чому деякі спектри напрямку рухаються в дивному напрямку?”. Почувши про цю колаборацію, я зразу захотів дізнатись трішки більше про інсайди та поділитись з вами цією інформацією.


Відбувалась варка на пивоварні CastleHill Brewery. Співвласник пивоварні – Андрій Дідух запросив мене на один з процесів варки, і розказав про проект зі своєї сторони.

Задум полягав у скеруванні споживача піцерії Тісто у сторону крафту. Але не жорстко, наливши йому в келих гіркий IPA, а поступово. Давши скуштувати продукт, який знаходиться посередині в плані смакового напрямку. Хороше та якісне пиво, офіційний результат та позиція – International Pale Ale, хоча воно не сильно охмелене, але додано аромат цедри. Зокрема лимон та апельсин. Це дасть споживачам можливість зрозуміти, що існує щось цікавіше від мас маркету, і частково можна буде звикати до крафту, як до простого у споживанні продукту.


CastleHill brewery
Львівська мікро-пивоварня, яка радує своїм цікавим та якісним продуктом.


Ідея була зварити питне пиво зрозуміле більшості гостей, щоб плавно їх пересадити на крафт;) Тому зупинились на 25IBU по гіркоті, Amarillo хмелем і цитрусовими які закинули під час бродіння. Amarillo власне має дати ту «крафтову» ароматну базу, цитрусові додадуть свіжості, а 25IBU питкості нашому напою. Пиво назвемо – Соломон, на честь Соломона Дудса, першого власника будинку (1871р), де знаходиться «ТІСТО». Так, як не маємо його реального фото, то вирішили використати зображення єдиного всім відомого царя Соломона, та ще й з зіркою Давида;) бо ми ж на Староєврейській.


ENKO Brewery
Енко – це основа кожного українського прізвища. Тому нашою філософією є мікс гастрономічного надбання регіону та сучасних світових підходів до варіння пива.


Презентація фінального продукту

10 Липня відбулась презентація фінального продукту. Локація івенту – піцерія «TІСТО». Хороший та атмосферний вечір, під час якого ми скуштувати фінальний продукт, і можу вас запевнити, що потрібно відвідати заклад, та скуштувати смачнезної піци та випити хорошого крафтового пива. В планах, щодо наступних варок, то уже запланованого багато цікавого, і раджу вам слідкувати за розвитком цієї колаборації.

Всі хто брали участь у реалізації такої колаборації стараються зробити крок вперед, та більше розвивати локальний продукт. Починаючи від інгредієнтів які кладуться на піцу, закінчуючи багатьома факторами, одним з яких якраз і є локальне крафтове. Підтримуймо такі проекти та споживати якісний продукт.

Люби крафтове – споживай помірно.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.