Booze #24 Львів – Коломия

Буду відвертим, але я не думав писати текст про переїзд. Надіявся, що вистачало поста в соціальних мережах та живого спілкування навколо цього рішення зі знайомими та друзями. Але моя думка змінилась після того, як отримав скани плівки, яку відзняв давніше. Результат надихнув трішки пописати про переїзд та це рішення.

Плівку проявили та просканували Photovision. Дуже вдячний за якісну працю.

РІДНИЙ СИХІВ

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

В Листопаді 2017-го, перед переїздом до міста Львів, я мав ідею того, що не хочу жити в центрі цього міста. Перш за все, бо це не дешевий комфорт. Але працюючи з дому, мені було важливіше мати швидкісний інтернет, ніж бути за 10 хвилин ходьби до площі Ринок. Хоча люди, які жили в центрі, кажуть, що колись там була своя атмосфера, свій потік цікавих локальних особистостей, котрі були поглинуті рішеннями здавати свої апартаменти, чи то віддатись потоку туризму та стати частиною вимог реальності. Львів є неймовірним магнітом для туристів і це стосується не тільки гастро чи алко потреб. Хоча у кожного відпочинок по різному виглядає. Не буду відволікатись дуже від теми.

Я знав, що хочу жити на Сихові, бо років десь 15 тому цей район мене чимось закохав у себе. Це не панельні будинки та розуміння, що це спальний район. Точно не логістика в плані закладів та не краще в плані інвестицій в оренду. Щось є на Сихові таке, що важко описати. Цей район красивий по своєму.

При всіх нових комфортних сполученнях транспорту, а точніше трамвай, який дає можливість легко добратись до центру, та не дуже прям завантажені дорожні сполучення – Сихів має перспективу до розвитку та це підкреслюється тим, що хтось навіть пробує там розвивати сферу ресторанного та барного напрямку. Це не масштаби та ритми для порівняння з центром, точно ні. З останнього відкриття був приємно вражений рестораном Fugazzeta, який подає супер сирну аргентинську варіацію піци з оригінальною назвою – Fugazzeta.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Кілограм сиру як топінг в своєрідному кальцоне з дуже приємного та м’якого тіста. Сирна симфонія твоєї робочої рутини. Ресторан по собі виглядає дуже красиво та меню в ньому неймовірно насичене різноманітними стравами. Не можу крім Fugazzett-и нічого іншого порекомендувати наразі, але в майбутньому точно треба буде туди повернутись. Фото та більше інформації про заклад на сайті Fugazzeta.


Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Ми жили в кінці Сихова, а точніше на «Санта Барбарі» і чесно вам скажу, що там є майже все, що потрібно для середнього по якості прожиття та якогось базового комфорту. Хороший базар, хоча недалеко є непогане Сільпо, низка різних профільних магазинів, від локальних сантехніків та годинникарів до професійних зубних клінік та досить непоганої цілодобової ветеринарної.

Є декілька зелених зон, з найбільший буде Зубрівський ліс (або Сихівський, як називають місцеві), в якому можна файно погуляти, побігати чи просто посидіти на пеньку. Все на ваш вибір та побажання.

Все було дуже круто та зручно. На трамваї легко добратись до центру міста, актуально доступно багато електросамокатів та велосипедів в оренду. При хорошій погоді не принципово кататись на таксі чи користуватись іншим громадським транспортом, є альтернативи. Хоча у 2020-му все змінилось.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

На початку пандемії ніхто не міг знати, на скільки це все затягнеться та які рішення будуть логічними чи правильними. Хтось вирішив не ризикувати та вже на початку року покинув місто. В більшості це були такі ж гості, як і ми. Ми розуміли, що ситуація не дуже стабільна, але на той момент перебування у Львові було комфортним. Доставлення та можливість максимально знизити ризик, це дуже круті привілеї, якими ми користувались при можливості.

Само собою, що підвищення цін та трішки нестабільна ситуація була одним з кроків почати думати про переїзд. Але трішки тримало те, що Львів має багато цікавих та мені важливих локацій – паби.

Я знаю та розумію, що зазвичай відпочинок та хобі не можуть бути пріоритетними в життєвих рішеннях, але можливість відвідувати улюблені заклади був майже останнім фактором, який заставляв не їхати зі Львова.


АНАЛІЗ ТА РІШЕННЯ

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

За келихом пива під час розмови з друзями, було виставлено тему плюсів та мінусів актуальної ситуації та оголошено ідею, щодо переїзду. Спочатку така думка якось не вкладалась в голові та ми не розуміли, чому місто моїх мрій (я з дитинства хотів тут жити) може залишитись за моєю спиною. Не буде можливості замовити пиво о 19:00 та о 20:00 вже дегустувати його на кухні. Спонтанно вибратись в центр та перекинути келих чи другий в улюблених закладах. Покроулити на вихідних та зібрати якусь цікаву інформацію чи просто насолодитись цікавими пивними релізами. Погуляти вуличками району та вийти в поле, ближче до с.Зубра і зустріти захід зі своїм собакою.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Львів для мене не був просто містом в яке я переїхав. Це локація, яка кардинально змінила моє життя. Тут я зробив багато важливих та довготривалих рішень, котрі змінюють моє життя у кращу сторону. Великий фактор покривала можливість знаходити свій «дзен». Це було можливо до одного моменту, коли цікаве повсякдення переросло в скучну рутину. Я знову втрачав натхнення, а здоров’я погіршувалось. Взагалі нічого не хотілось.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Гуляючи вуличками району я розумів, що наразі все буде якось незрозуміло та стабільності ніякої немає. Коли закрився улюблений The Dealer Bottle shop, то одного вечора на мене напала негативна думка:
“А якщо всі паби закриються? Що буде?!”
Дурна та дуже надіюсь, що антиутопічна думка для мого майбутнього. Бачити, як закриваються пивні проєкти, а їм на заміну не приходять нові гідні того рівню ініціативи – взагалі не мотивує. Чомусь це створює бажання віддалятись від спілкування про негативну еволюцію цією ситуації з пандемією. Когось взагалі просто злить нагадування терміну “пандемія”. Вибачайте, якщо це якраз ви і читаєте це слово вже не перший раз.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

На початку 2021-го у нас в сім’ї з’явилось поповнення, а точніше нас обрала маленька булька. Нендза та нескінченний генератор щастя – Gamma Nori. Вона кардинально змінила все. Дуже важко виховувати собаку та приділяти достатньо часу всьому, що навколо має також досить важливий статус. Але це тільки зробило скіл мультифункціональності більш прокачаним, а вона тепер часто сидить біля мене та складає мені компанію на персональних дегустаціях пива.

Ми вирішили такі зібрались переїхати. Довгий процес, але в кінці жовтня 2021-го ми переїхали в Коломию.


НЕ МЕНШ РІДНА КОЛОМИЯ

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Я постараюсь не залишати тут полотно про це місто, тому повернусь розповідати про нього ще в майбутньому, бо інформації неймовірно багато.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Це місто, в якому я родився та виріс. Ну виріс до 16-и років, та переїхав жити закордон.
З дитинства тут генерувались неймовірні спогади та переживались цікаві моменти. Постсовкова атмосфера дитячих непорозумінь та життя у тих можливостях, з якими нічого не поробиш.

Не можу сказати, що у мене все було легко, але я отримував максимально зі всіх сторін, батьків, близьких рідних, знайомих. Мене завжди вчили цінувати надане та мати силу волі до випробувань. Це залишає в мені важливий знак та допомагає добряче в майбутньому. Пройшло багато часу, але місто в деяких локаціях не змінюється.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Не можу сказати, що цей найрозвинутіше та прогресивне місто. Тут немає пабів на кожному кроці та й взагалі з цим трішки біда. Місто в якому я виріс має більш персональну важливість, та чомусь передає ті нотки спокою та можливості сконцентруватись на важливих речах, спрямувати час та ресурси в корисне русло, знайти відпочинок від потоку інтенсивної рутини, що є дуже важко у великому місті.

Тут є можливість краще попрацювати над запланованими частинами своїх проєктів та перш за все розвивати більше Astro Beer Duck.

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.

Бути ближчим до природи та гір, це одна з моїх персональних потреб, бо гори дуже люблю, а вони у нас просто неймовірні, тому буде більше історій та гірських пейрингів.

Повернутись у велике місто буде завжди час, та надіюсь, що ці великі актуальні зміни будуть нести за собою продуктивні результати та більше цікавого контенту.


Якщо вам сподобався такий формат сторітелінгу, то залиште свій відгук в коментарях або напишіть мені вашу думку в приватні повідомлення будь-яких активних соціальних мереж.

Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проєкт та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном проєкту або підтримати проєкт добровільним донатом, то ви це можете зробити >ТУТ<!

#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно
#ПідтримуйЛокальнийКрафт

Astro Beer Duck © 2021 Всі права захищені.