Booze #18 – Цифра-овал-цифра-овал

Хочеться підвести річні досягнення та похизуватись, як багато було зроблено та створено. Так, деякі речі варті уваги, але таки, якщо брати загальну картину, то цей ріки дуже дивний.

Почнемо з того, що надія на цю магічну цифру була неймовірно завищена. Принаймні у мене. Я дуже надіявся, що цей рік стане зміною та принесе більше хорошого та трішки організації до цього хаосу. Постараюсь звертати увагу на хороші сторони.

Коли на початку року «мені стало трішки фігово», то я не думав, що це більше ніж знак, що треба зробити паузу та привести себе до ладу. Стабільний період, коли після свят треба взяти себе в руки і повернутись до стабільної рутини. Цього року все було драйвовіше. Серія аналізів та досліджень мені на пряму доносили один меседж – «Чувак, ти давай хвата вже, а то тобі не 18 і добром це не закінчиться».

Першим кроком до змін – мотивація. Коли я розставив перед собою пріоритети та важливі речі, то я зрозумів, що у мене тільки один вихід – вилізти з ситуації здоровим та рухатись вперед. Я хочу продовжувати писати про пиво, а для цього потрібно мати хоч базовий пакет запасу здоров’я. Це якщо хочу писати помірно. Мотивація зароджується у далекому та глибокому фундаменті, де я реально кайфую від процесу написання, оформлення, від реакції читачів та вашої підтримки. Створювати щось, що зможе бути корисним або щонайменше цікавим – це моє сп’яніння для душі.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Коли можливість споживання алкоголю зменшується майже до нуля, то стає легше цінувати ту чи іншу пивну позицію. Віддавати більше часу на дегустацію та розуміння експерименту, якщо той вартий такого. Цей процес мене заставив переосмислити споживання алкоголю. І зрозумійте мене правильно, я сам є фанатом обрати якесь пиво та заливатись літрами, але треба знаходити золоту серединку та дивитись дальше своїх побажань.

Тут я знаходжу свій пивний дзен та гармонію у ньому.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Балкон. Здається просте та другорядне місце. Але в період карантину воно стало новою терасою для розваг. На цій квартирі балкон малий, але досить зручний для посиденьок. Можна застелити теплим покривальцем та в літні вечори попивати свіжого пива під улюблену музику чи серіальчик. Відсутність алкогольного перебору надавала сил та нове дихання, яке допомагало відновлятись.

Я відкрив для себе ходьбу та ще й дуже активну. Моє повернення до пабів якраз і було наслідком активної десяточки від дому до паба та навпаки. Сихів це гарний район. Дуже різноманітний. На ньому можна знайти ехо минулого та трішки майбутнього у вигляді найвищого житлового будинку, який вже ось добудують. Ось тільки пабів з нормальним крафтом не вистачає, тому приходиться пиляти в центр.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

У якомусь напрямку цей великий спальний район додає спокою та гармонії. Коли в початок пандемії можна було вийти нічкою і взагалі не побачити нікого. А потім багато хто це зрозумів, та видно було, що деяка молодь якраз і тусила нічкою, бо це було доступним.

Повернення до повсякдення літом, потім рішення далі дотримуватись карантину. Не можу сказати, що цей рік був насичений по тусовках в пабах, але можу точно сказати, що він був для мене насичений у роботі з текстом та пивним матеріалом.

Лана Світанкова надалі мені можливість попрацювати над трьома дуже цікавими та корисними проєктами.
Робота над ними допомагала концентруватись на хорошому та розуміти, що треба бути оптимістами та залишати після себе щось корисне. Було релізнуто BJCP українською, статистика Пиво і COVID-19 та найсвіжіша “заХалявна книжечка beer-тендерства“.

Я неймовірно радий, що брав участь в таких проєктах та надіюсь, що надалі буде більше та цікавіше.
Всі посилання активні та по них зможете передивитись контент над яким ми працювали.


Цього року пивна індустрія у світі відчула добряче актуальну ситуацію, як і більшість інших. Це також відчулось у нас сильно. З моменту великих змін, активізація хештегу #ПідтримуйЛокальнийКрафт допомогла об’єднати пивну культури, біргіків та ентузіастів. Було створено віртуальні туси, організовано пивні бокси та навіть проведено один великий пивний фестиваль. Про фестиваль мало є що розповісти, це була алкогольна вакханалія і був я там тільки один день.

Взагалі не хочеться задумуватись про 2021-й та бажати чогось на цей рік. У 2019-му вже набажався.

Хочу подякувати всім хто підтримую проєкт, а особливо моїм патреонам, які вже пів року активно підтримують розвиток. Ви даєте можливість та мотивацію.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Дякую всім знайомим та людям зі сфери, котрі тримаються та мотивують розвиватись. Величезне дякую одиниці справжніх друзів, яких може і мало бачив цього року, але ціную кожен момент проведений з ними. Надіюсь пивний бокс вам сподобався, якщо ви читаєте цей текст. Віртуальний чірз.

Я зміг відвідати 2 своїх улюблених паба – Човен та Drunken Duck, взяти там з собою пива та мати частинку цих закладів з собою на новий рік (хоча пиво таке смачне, що не факт, що воно достоїть до нового року). Дякую, що ви стараєтесь та тримаєтесь – все буде добре!

Бажаю всім просто всього найкращого. Будьте здорові!