Booze#16 – Пиво і COVID-19

З початку 2020-го року ми частенько проводимо час дома, дегустуючи свої пивні резерви, які планували відкрити трішки пізніше. Ну точно не зараз ці пляшки мали бути відкриті. Проводили багато часу в Zoom онлайн пабах та зідзвонювались з друзями, щоб зробити віртуальний дзинь келихами з пивом, бо немає стабільної можливості зробити це фізично, в реалі. Як ми адаптовуємось персонально в цьому плані, так і пивна сфера трішки змінюється.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Пивна сфера приймає іншу криву, особливо у перший період карантину, ще до офіційного проголошення пандемії. Переосмислення онлайн комунікацій та взагалі комунікації зі споживачем – показало, що адаптуватись було складно, але реально. У когось з’явилась можливість відкрити свій онлайн магазин, у когось налагодити виробництво у пляшці та збільшити якість продукту у пляшці. На початку карантину ми також побачили активну зацікавленість в розливу в банку, що дало можливість своєрідно зробити інтро для споживача з більшою кількістю пивних стилістики в банці. Пивне середовище доказало, що підтримувати крафт активно, коли він у цьому потребується – є хорошим ділом та в соціальних мережах почали з’являтись різного роду хештеги, як мій улюблений персонально #ПідтримуйЛокальнийКрафт.

Одного дня, Лана Світанкова мені запропонували стати частиною одного проєкту, від якого я не зміг відмовитись, тому що це перш за все цікаво та несе за собою хороший інформативний намір. Завдання полягало у тому, щоб зібрати в одне трішки інформації про ситуацію з пивом в Україні, а точніше методикою онлайн форми зібрати враження людей, ті чи інші побажання або персональні адаптації.

333 людей взяли участь в опитуванні та ось так виглядає наш результат.
Передивитись його можна натиснувши на кнопку нижче, і заодно звантажити собі у формати PDF.

Також нижче ви можете прочитати всі сторінки та звантажити їх собі у форматі JPEG, якщо вам потрібно.

Неймовірно вдячний Лані Світанковій за можливість працювати над такими проєктами. (Її текст на сайті, про Пиво і COVID-19 ви можете прочитати: ТУТ) Це цікаво, добряче так інформативно та сам процес приносить приємні враження. Навіть якщо ми говоримо про доволі таки негативну річ, результат показує, що середовище збільшується та може існувати з добрими намірами у складний період.

Для використання цієї інформації на своїх ресурсах зверніться, будь ласка, на сторінку КОНТАКТИ. Буду вдячний.

Будьте здорові та підтримуйте локальний крафт.


Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проєкт та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном або підтримати проєкт добровільним донатом, то ви це можете зробити ТУТ!

#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно
#ПідтримуйЛокальнийКрафт

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.