Booze #12 – Beermaster day – Твоя подорож у світ пива

Beermaster day, це фестиваль імпорту від Сільпо, який спрямований на ознайомлення з інтернаціональними пивними брендами та не тільки. Він проводиться літом у Києві та несе за собою дуже круту можливість – доступ до цікавих пивних позицій з цілого світу, пивоварні яких, знаходяться зазвичай на полицях у відділах Власного імпорту Сільпо. Вперше фестиваль провели у 2016-му році та набрав він гарних оборотів між іншими фестивалями. Вже у 2019-му році було таке враження, що фестиваль несе за собою гармонію багатолітньої культури.

На жаль цього року у всіх поламались плани. Пивні фестивалі являються невіддільною частиною цієї культури. Замінити його якимось іншим форматом – практично нереально. Але такий період, що потрібно адаптовуватись, тому Beermaster day продовжує знайомити пошановувачів, початківців та просто фанатів випити смачного пива.
Beermaster day презентує лінійку цікавих релізів на 2020 й рік.
Представляю вам 5 імпортних сортів, які були зварені для Beermaster day.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.
Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Щоб дізнатись трішки більше про цей бокс, я зміг отримати відповідь на декілька коротких питань. Отже:

Привіт. Розкажи, будь ласка чим ти займаєшся в Сільпо та що для тебе є Beermaster day.

Звуть мене Владислав Болва, я та людина яка відповідає за спілкування із постачальниками, пошуки нового пива, нових пивоварень, комерційні умови, асортимент пива…все це у підрозділі власного імпорту Сільпо. Для мене BMD це той фестиваль з якого почалось свідоме знайомство з пивом, адже я бувши на випробувальному першому тижні, в його кінці, в суботу, потрапив саме на перший БМД, де все і почалося.

Що собою представляє цей бокс? І яку він несе за собою мету?

В першу чергу, цей сет з 5ти пляшок це спроба показати людям не знайомим з різноманіттям стилів шлях до “іншого” пива. Для цього ми розробили яскраві, прості, етикетки з описами пива, рекомендаціями по комбінації з їжею. Нанесли цифри щоб орієнтувати наших гостей в якій послідовності варто спробувати цей сет. Ми намагалися створити такий собі гід по стилям, який націлений на людину яка взагалі не розуміється в пиві, але готова експериментувати, сет дає можливість познайомитись з новими смаками в пиві та обрати свій стиль. А ще даємо знижку 20% на сет із 5ти пляшок.

Який з 5 твій фаворит і чому?

В мене їх одразу два, це Соковий Пейл Ель від Uiltje і Малиновий Стаут від Saugatuck. Чому? Бо вони абсолютно унікальні і їх можна спробувати лише в цьому сеті, їх рецептура була спеціально розроблена для нас. Ну і вони просто кайфові.

Наскільки такий формат буде і в майбутньому розвиватись та чи очікувати більше інформативних боксів?

Це був наш перший досвід, ми його присвятили до невеликого ювілею – 5-ть років Бірмастеру, ми зібрали 5-ть абсолютно різних стилів з 5-ти країн світу. Ми завжди намагаємось робити щось нове, знайомити наших гостей із світовими тренадми, витрачаємо на це дуже багато зусиль. Наразі чекаємо на фідбек від наших гостей, і вже на його основі будемо щось додавати, міняти, але точно не зупинятись, а дивувати і вчити людей розумітись в пиві.


Давайте трішки ближче до кожної позиції з імпорту.

1.«Pivovar Černá Hora – Лежак», Pilsner, 4.8% ABV, 0 IBU

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Цитую:
«Лежак виготовляється з кращих інгредієнтів за одним із найдавніших рецептів Моравії. Він має виразний «хлібний» аромат і грубу хмільну гіркоту, яка повільно згасає. Колір переходить від золотисто-жовтого до золотисто-коричневого.»
Ресурс: untappd.com


2. «Brouwerij Cornelissen – Вітбір», Witbier, 5% ABV, 15 IBU

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

GOLD MEDAL @ WORLD BEER AWARDS 2018 !!
Цитую: (пер. Англ)
«Провінція Лімбург – одна з 5 провінцій Фландрії та одна з 10 бельгійських провінцій.
Первісний регіон називався Лунним графством у середні віки, пізніше – князем Льєж.
У провінції Лімбург є також найстаріше місто Бельгії, а саме “Тонґерен”.
Це був регіон, де Юлій Цезар програв одну зі своїх єдиних битв в історії. Він назвав людей цього регіону “найсміливішими з усіх”.

Limburgse Witte – класичне бельгійське пшеничне пиво з високим вмістом ферментації. Це не те саме, що Weissbeer у Німеччині! Пиво вариться за традиційним способом заварювання нефільтрованого пшеничного пива і дає низький об’єм спирту 5% со. об. Приємний злегка смак апельсина та пряний дотик коріандру робить пиво ідеальним втамовуванням спраги! Поверніться з пляшкою на півдорозі і насипте сипучі дріжджі у свою склянку, це ідеальна дотепна лімбургзська справжня пшениця. Подавайте холодним!»

Ресурс: untappd.com


3. «Uiltje Brewing Company – Соковитий Пейл Ель», Pale Ale, 5.6% ABV, 45 IBU

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Пивна позиція зварена спеціально під Beermaster day.
Офіційного опису про цю позиції немає. Більше буде у персональному відгуку.


4. «Saugatuck Brewing Company – Малиновий Стаут», Milk Stout, 6% ABV, 0 IBU

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Пивна позиція зварена спеціально під Beermaster day.
Офіційного опису про цю позиції немає. Більше буде у персональному відгуку.


5. «Samuel Smith – Вишневий Фрутбір», Fruit Beer, 5.1% ABV, 16 IBU

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Цитую.
«Висока натуральна кислотність робить вишні чудовим вибором для створення оптимального фруктового пива. Яскравий вишневий характер цього пива чудово підкріплений надзвичайно складними пивними нотками, що виникають у результаті безлічі штамів дріжджів, що використовуються для бродіння.»
Ресурс: untappd.com


Персональні враження

Мої враження від пива. Вони можуть відрізнятись від реальної дегустації, як являються оцінкою суб’єктивною.
Починаємо з найкращого.

4. «Saugatuck Brewing Company – Малиновий Стаут»
Особисто мій фаворит. Неймовірна стійка та насичена база. Малинова солодкавість передається гарно у смаку. Далеко відчувається трішки кавового смаку, але дуже гарно все покривається малиною.

5. «Samuel Smith – Вишневий Фрутбір», Fruit Beer, 5.1% ABV, 16 IBU
Чудесний та неймовірно питкий фрутбір. Вишнева булочка прям, перенасичена вишнею, яка перекриває інші аромати.
Після половини пляшки звикаєш до солодкавості, а чіткіша ароматика відкривається при нагріванні келиха.

1.«Pivovar Černá Hora – Лежак», Pilsner, 4.8% ABV, 0 IBU
Неймовірно питкий та чудесний лежак. Охолодженим неймовірно добре випивається. Трішки кислинки при ковтку не викривляє його питкості та свіжості.

3. «Uiltje Brewing Company – Соковитий Пейл Ель», Pale Ale, 5.6% ABV, 45 IBU
Неймовірно стійка та приємна пивна шапочка. Трішки охмеленовсті в ароматиці, але соковитості та чіткого тіла в ньому немає. На смак дотягує занадто кислинка, але пробиваються трішки нотки хмільної бази. Непоганий приклад Pale Ale.

2. «Brouwerij Cornelissen – Вітбір», Witbier, 5% ABV, 15 IBU
На жаль найгірша з всіх позицій. Персонально мені, вона зайшла дуже погано, мабуть, із-за занадто високої дріжджової бази, яка покривала ароматику та посмак. Але поза моїми враженнями, це навіть дуже непоганий witbier.


Неймовірно вдячний Владиславу та Сільпо, що надали можливість познайомитись з цим цікавим для дегустації боксом. Він точно буде цікавий людям, які захочуть ближче познайомитись зі стилістикою, але саме основне, це дізнатись, як Beermaster day та імпорт Сільпо може створити вам смакове інтро у світ крафтового пива та познайомити з цікавими смаковими позиціями.


БОНУС

Якщо буде можливість, то напишу також доповнення про українські пивні варки, які було реалізовано під Beermaster Day 2020, котрі вийшли в пляшці і заблурені на цій фото у вигляді саспенсу та заборони ) Далі буде…

Сільпо © 2020 Всі права захищені.

Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проект та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном проекту або підтримати проект добровільним донатом, то ви це можете зробити ТУТ!

#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно
#ПідтримуйЛокальнийКрафт

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.