Booze#14 – Пакунок з майбутнього.

Мікроремарка щодо тексту – це моя суб’єктивна думка та тільки мої враження від пива.
Всі візуальні елементи є частиною моєї реалізації та не мають ніякого відношення до брендування пивоварні 2085.

УЯВА

Вони вирували у космосі вже не перший рік, з надією на знайдення рішення до актуальної проблеми у їх культі пов’язаному зі споживанням якісного продукту та виточуванням досвіду створення цього напою.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.


В групі залишилось дуже мало людей, мікроелементів на повноцінний стрибок корабля в часі вже не вистачало, і вони прийняли загальне рішення – використати останні доступні ресурси на той момент і впасти в кріогенний сон, але перед цим відіслати важливий пакунок в минуле. А точніше у 2024 рік, коли рутина всесвіту була спокійною, а перший шатл з людьми полетів на планету Марс. В цей момент була надія, що актуальні результати допоможуть у 2024 отримати більше знань та цікавих результатів у цій сфері і змінити минуле для кращого майбутнього. Було зроблено останній гіперстрибок.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Гіперстрибок був успішним і спеціалісти по телепортуванні підготували пакунок до відправлення в минуле. Все було готовим і було вибрано перші 6 найкращих та цікавих результатів, які було герметично упаковано в оптимальний по зручності формат – пивна банка.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

І ось пакунок відіслано, міжчасовий простір викривляється, але «час — це ілюзія. Час дозвілля — ілюзія подвійна.». Тому цей експеримент мав дуже важливе посилання – ризик завжди буде ризиком, а без нього було б все занадто простою. Пакунок відправлено, кріогенний сон запущено. Тепер все в руках минулого.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

На жаль відбувся збій у системі та простір викривився занадто сильно, пакунок полетів не по правильним координатам, а точніше не у 2024 рік, а у 2020. Всі знали, що цей рік був для всіх дуже складним, тому що на вулиці гуляв смертельний вірус, а світ буквально зупинився із-за проголошеної пандемії.

Але це не стало на шляху продовжувати місію, бо пакунок був цілим, його вміст також. Місія пішла не по плану, але її успіх залишався в руках людей, які у 2020 році взялись за проект 2085 brewery…


ЗАПУСК ТА ОНЛАЙН ВАРКА ЯКА ТРИВАЛА 24 ГОДИНИ

… Ну але різним вигаданим історіям свій час, а тепер перейдемо до реальних подій.

10 квітня відбулась онлайн презентація пивоварні та чергові варки пива, і загальна тривалість онлайн події складала 24 години. По рецепту та прикладу з майбутнього було подано багато інформації за цей відрізок часу. Презентували це все Валерій Созановський та Назар Дребот – вони провели цей день розповідаючи більше про проект 2085.

Сама пивоварня розташована на «Платформа арт-завод», м.Київ:Можна переглянути якраз цю трансляцію у 24 години, яка розбита на 2 частини.
Там Валерій та Назар ну прям дуже багато розказують про плани та ідеологію проекту.

Також під час цієї трансляції, глядачі обирали стиль та характеристики одного пива, яке варилось під час трансляції. Получився цікавий інтерактив, а допомагав проводити трансляцію і мікро-робот Фунтік, який постійно слідкував за процесами.

©Youtube – 2085 Brewery

Рекомендую подивитись хоч уривками цю трансляцію, тому що там досить багато цікавої інформації. Ось посилання на відео.

Частина 1
Частина 2

Якщо ви не переглянули відео, то в синтезі можна зрозуміти, що проект 2085 готувався не один місяць. Ця ідея вирувала багато часу в думках та планах її реалізаторів, організація та підбір якісного обладнання, яке буде задовільняти ідеї та потреби виробництва. З самого початку, дуже великий акцент кладеться на розлив у банку, але із-за карантинних обмежень та проблем, цей процес трішки затримується. Але у такий період як був тоді, проблематики такого напрямку взагалі ніяк не можуть осуджуватись, тому всі з нетерпінням очікували можливості скуштувати результат перший пивних позицій від пивоварні 2085.

Актуальна команда складається з людей, які мають неймовірний стаж у своїй сфері, що є хорошим гарантом оправданих очікувань. Коли в команді працюють люди з так багажем, це як мінімум можна буде не боятись за фактори “якісно” та “цікаво”.

©Instagram – @sozanovskiy

Більшість комунікацій ведеться через соціальні мережі учасників, і це займає свою нішу у тій ЦА, яка розвивається разом із проектом.

©Instagram – @sozanovskiy

На зоні пивоварні також буде тапрум, який буде активно доповняти досвід відвідування пивоварні, чи надавати можливість скуштувати свіжого пива з місця де воно було зварено.

У пивоварні також є вебсайт – 2085beer.com.

А замовити пиво можна також через:
Телефон: +380 (68) 434 83 41
Заявка на електронну пошту: 2085brewery@gmail.com
Телеграм бот: @B2085BOT


ДЕГУСТАЦІЯ ПИВА

Отже я отримав 2 бокса по 6 сортів в кожному. На момент релізу, було представлено такі позиції: (клікнувши на назву, ви можете прочитати детальніший опис пивного релізу на Untappd)
2085-1 Bohemian Pilsner
2085-2 Wallonia Wit
2085-3 Hoppy Mexican Lager
2085-4 DDH Belgian-Style Blonde Ale
2085-5 Fake Brett IPA
2085-6 Irish-Style Dry Stout

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Отже враження від сету:

2085-1 Bohemian Pilsner
Pilsner – Czech
5.5% ABV, 45 IBU
Досить приємна солодовість та хороша гірчинка у післясмаку. Приємна охмеленість, яскрава чистота без конфліктності.

2085-2 Wallonia Wit
Wheat Beer – Witbier
5.5% ABV, 9 IBU
Досить приємна солодовість та хороша гірчинка у післясмаку. Приємна охмеленість, яскрава чистота без конфліктності.

2085-3 Hoppy Mexican Lager
Lager – Pale
5.3% ABV, 11 IBU
Дуже питке але не відчувається прям хоппі. Трішки гіркоти в післясмаку, але хоппі якось не відкривається. Лайм та цитра виділяються досить середньо. Цікаво буде скуштувати варіант з розливу, щоб порівняти банку та кегу.

2085-4 DDH Belgian-Style Blonde Ale
Belgian Blonde
6.5% ABV, 15 IBU
Гарна ароматика та дуже цікавий післясмак. Без перебору в плані подійного охмелення. Дуже питке і з банки просто гарно налилось. За якість розливу +++! Зазвичай дякуючи якості продукту та чистоті процесів.

2085-5 Fake Brett IPA
IPA – American
5% ABV, 55 IBU
Гарна насиченість в плані хмільної бази та цікавий післясмак, трішки манго, трішки цитрусових. Чудесний реліз в банці.

2085-6 Irish-Style Dry Stout
Stout – Irish Dry
5% ABV, 30 IBU
Гарна насиченість в плані хмільної бази та цікавий післясмак, трішки манго, З лінійки, мабуть мій фаворит. Хоча він не відувається дуже Dry, як зазначається у стилістиці, але по ароматиці та смаку – просто клас.

Хочу зазначити, що неймовірна якість продукту та лінія розливу у банку впливає на враження споживача від кінцевого продукту. Тому тримаючи виключно в холодильнику, ви зможете витягнути хороший смаковий результат. Взагалі, вважаю, що пиво в банці має бути в холодильнику, і змінювати свою температуру тільки перед вживання. Завдяки своїм габаритам та способі консервації – це найкращий спосіб отримати максимальний досвід від пива.

BONUS

На цьому перші 6 релізів у дегустації у мене закінчились, але трішки згодом я зміг скуштувати вже нову позицію на розлив – 2085-7 Belgian-Style Saison. Достатня різниця у дегустації з банки та на розлив. Розливний варіант я зміг скуштувати під час моєї першої вилазки в центр за 5 місяців, у пивбарі «Човен».

2085-7 Fake Brett IPA
Farmhouse Ale – Saison
6.2% ABV, No IBU
Дуже питкий та неймовірно ароматний.
Помірна сухість.Сезон цікавий, але трішки солодкавість перебиває. При гарному наливі – просто чудесно


Пивоварня та люди які працювали із її запуском – роблять все у дуже складний момент, коли як мінімум х2 проблем може виникати із простими процесами, про які зазвичай можна навіть не звертати увагу.

По результат та старанням, видно як крок за кроком все стає на свої місця, а пивоварня починає показувати трішки свої потужності та створювати цікаві пивні релізи. Впевнений у них підготовлено та заплановано багато цікаво. Принаймні, я чув про цей проект ще дуже давно, а гарно спланований сценарій призводить до позитивних та цікавих результатів.

На момент написання тексту, вже є 8 різних пивних сортів, і як мінімум 9й який презентують вже дуже скоро. Кожних вихідних, біля пивоварні 2085 Brewery на «Платформа арт-завод» проводять цікаві дегустації пива у поєднанні зі спеціально підготовленими меню.

Дуже надіюсь вже скоро побувати на пивоварні та описати вам враження, донести інформацію з місця, де створюється це смачне пиво, яке нам прислали з 2085-го року )


Соціальні мережі проекту


Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проект та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном проекту або підтримати проект добровільним донатом, то ви це можете зробити ТУТ!

#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно
#ПідтримуйЛокальнийКрафт

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.