Astro Beer Duck Online Pub

Для того, щоб підключитись до
“Astro Beer Duck Online Pub”
натисніть на картинку нижче або на СЮДИ!

Є можливість підключитись онлайн та поспілкуватись на різні теми, поділитись враженнями про пиво чи створити якісь інші дискусії. В пабах ж говорять не тільки про пиво?!

Хотілось б наголосити на мінімальних правилах, котрі б хотілось дотриматись при перебуванні в онлайн пабі. Тобто здоровий глузд та розуміння, що це просто екстра можливість гарно провести час. Персональні образи, політична пропаганда – цього всього можна уникати. Кожна ситуація буде розглядатись персонально і дуже прошу не робити хаос у такому просторі, який робиться тільки з позитивним наміром.Конфлікти та дискусії бувають різними.

– В інших чатах було дуже багато шуму та відлуння у деяких користувачів, тому якщо хтось з вами у кімнаті дивиться телевізор або ви у не хочете виключати музику бо кайфуєте – то просто нажміть на кнопку “MUTE” та включайтесь тільки тоді, коли хочете спілкуватись. У кожного свій спосіб проведення часу і це круто!

– Якщо буде заплановано зустріч, розмову, дискусію з гостем – то весь канал буле переключено на “Mute all” і тільки після закінчення події можна буде задавати питання. Це буде робитись тільки виключно для контролювання потенційного аудіо хаосу, і не більше.

– Якщо онлайн паб буде користуватись популярністю, то він перейде в більш гнучкий режим та ним можна буде користуватись в максимально доступні години.

– Наразі буде фільтруватись та оновлятись спосіб контролю та активності в онлайн пабі. Будьте здорові та смачного всім пива (ну або чогось іншого міцнішого).

Якщо у вас виникли питання, може є якась пропозиція – пишіть у привтні повідомлення – буду радий вислухати та поспілкуватись на любу тему.
Пишіть СЮДИ! або в соціальні мережі:
Facebook
Instagram