Мерч

На цій сторінці ви зможете замовити офіційний мерч від Astro Beer Duck. Наразі є можливість замовити «Класична підбір» та «LIMITED EDITION». Магазин буде оновлятись з появою новинок, свіжих варіантів принтів та ексклюзивів. Наразі, це колаборація з проектом «Друк на одязі», які оперативно реалізовують футболки для Astro Beer Duck. При бажанні, ви можете створити персоналізовану футболку з своїм принтом перейшовши на їх сторінку у Facebook – «Друк на одязі». А щоб перевірити якість, пощупати футболки перед замовленням чи вибрати інший мерч, можете відвідати їх магазин «BatCatShop».


«Класична підбір» футболок, котрі можна замовити в любий момент. Передзамовлення відбувається індивідуально, без автовідповіді, щоб можна було підібрати правильний розмір, колір та зробити максимально комфортну покупку футболки.
Розміри футболок Ви зможете передивитись внизу цієї сторінки.

Вартість однієї футболки – 350₴

Також ви можете написати в соціальні мережі проекту Astro Beer Duck, щоб в приватних повідомленнях оформити замовлення:
Facebook
Instagram


Футболки «LIMITED EDITION» будуть випускатись при можливості та будуть опубліковані тут.
Термін реалізації футболки узгоджується на пряму під час замовлення.
Розміри футболок Ви зможете передивитись внизу цієї сторінки.
Актуальна футболка має фіксовані кольори, варіанти ви можете передивитись нижче.

Вартість – 430₴


Футболка з фіксованим сірим кольором.

Вартість – 430₴

Також ви можете написати в соціальні мережі проекту Astro Beer Duck, щоб в приватних повідомленнях оформити замовлення:
Facebook
Instagram


Розміри

Наразі в наявності є такі розміри, які можна замовити:

Жіночі розміри:

Чоловічі розміри:

Наявність потрібного розміру перевіряється напряму у друці, тому попередньо напишіть, який розмір вас цікавить, і Вам буде зразу надано інформацію про можливість замовлення. Якщо розмір відсутній, це може зайняти декілька екстра днів до реалізації.

Терміни реалізації

Реалізації футболок відбувається в максимальному терміні від 7 до 10 днів. Якщо присутні проблеми із затримкою реалізації, то вас буде попереджено під час замовлення. В стабільному графіці замовлень, буде виконано найоперативнішу роботу і вас буде повідомлено щодо реалізації та доставки.

Доставка замовлення

Під час отримання футболки з друку, вам буде миттєво надіслано пакунок з вашим замовленням. Наразі єдиний сервіс доставки це Нова Пошта або передача замовлення вручну у місті Львів. Розглядається інтернаціональна доставка, яку можна обговорити на пряму під час замовлення.
Безкоштовна доставка тільки при замовленні, яке складає в загальному більше 1000грн.

Загальні рекомендації

Делікатне, або ручне прання до 40 градусів, уникати сушарок старатись не прасувати праскою прямо по принту, по можливості під час прання вивертати футболку навиворіт (принтом всередину).


Додаткову інформацію при бажанні буде надано під час замовлення.