10 років мережі Untappd. Варка Finger In Brewery.

Пивна мережа Untappd недавно відсвяткувала свої 10 років. На цей ювілей було запущено досить цікаву ініціативу зі сторони Untappd та Dogfish Head Craft Brewery. Цитую:
“У це важко повірити, але пройшло 10 років з моменту відкриття та реєстрації … минуло 10 років Untappd! Те, що почалося як спосіб відстеження всіх тих сортів пива, відібраних у зразки, відтоді перетворилося на пристрасну спільноту пиволюбів по всьому світу.

З 10-річчям Untappd, що припав на складні часи, ми зробили те, що найкраще роблять любителі крафтового пива … ми розширили смакові вподобання і вирішили вшанувати цю подію зовсім по-новому.

Разом з нашими друзями з пивоварні Dogfish Head Craft Brewery, ми пропонуємо вам унікальне кисле пиво «I Remember My First Check-In», яке відзначає зв’язок спільноти ремісничого пивоваріння. Як давні виробники кислого пива, Dogfish Head створив кислу пивну базу, яка придумана для підтримки всієї екосистеми пивного ремесла – від фермерів, що вирощують інгредієнти, до ремісників, котрі варять пиво та улюблених місцевих барменів, що пропонують ідеальну пропозицію для користувачів Untappd зачекінити це пиво.

Я пам’ятаю, що мій перший чекін – це святкування того, де ми були як спільнота ремісничих пиволюбів і куди йдемо…” (Оригінал)


Перед тим, як розповісти про пиво, залишу вам коротку інформацію про пивоварню та її ідеологію.
(Розмова з Євгеном, засновником проєкту «Finger In Brewery»)

– Коли з’явилось бажання варити крафтове пиво та з чого все починалось?
Бажання приблизно 4 роки тому, тоді якраз з’являлись крафтові українські пивоварні і захотів приєднатися. А почалось з шукання інформації про пивоваріння і вибору обладнання, а це розтягнулось ще на рік з хвостиком, саме тоді познайомився з іншими пивоварами.

– Звідки черпав натхнення для перших кроків?
Переважно з англомовних і польських Youtube каналів про пивоваріння.

– Самий топовий результат та самий дивний в плані твої пивних релізів?
Для мене топовий це барлівайн, хоча в untappd серед моїх пив займає третє місце. На рахунок дивний, то без сумніву NEIPA з буряком.

– Чи є якісь цікаві приклади домашнього пивоваріння, про які може розповісти? Щось дуже унікальне, що ти пробував?
Домашнє пивоваріння дає можливість експериментувати і багато талановитих пивоварів часто видають цікаві взірці, наприклад, на диких дріжджах зібраних десь в степу, або з різними ягодами, фруктами, овочами.

– Що ти хочеш донести своїм пивом до людей?
Що існує величезна кількість різних пивних стилів з унікальними аромо-смаковими характеристиками, на противагу мас-маркету.

– Чи буде цікаво створити у Львові офіційну спілку домашніх пивоварів ? На офіційній основі, я маю на увазі.
Не бачу сенсу обмежуватись тільки Львовом, потрібно створювати у всій Україні. Проводити конкурси домашнього пивоваріння, допомогти новачкам зварити перше пиво. А на рахунок офіційної чи неофіційної так це спірне питання, дома варити пиво ніхто не забороняє, головне не продавати.

– Які у тебе наступні кроки у розвитку своєї домашньої пивоварні ?
Нещодавно зробив такий крок, пройшов курси по пивоварінню, де отримав купу знань. А далі в планах витримувати пиво у бочках з під віскі, вина.

З релізів Finger In завжди стараюсь попасти та скуштувати якісь новинки і можу запевнити, що експерименти це неймовірно цікаво.

Щодо вище згаданого барлівайну – можу підтвердити та зазначити, що це один з найцікавіших релізів у стилістиці, який я куштував на українському ринку пива. Це були неймовірні враження!


ІДЕЯ ВАРКИ

Все почалось просто з дискусії про ініціативу, яка відбулась в чатику Lviv Beer Talks. Інколи просто треба проявити зацікавленість, щоб отримати якийсь фідбек та домовитись про втілення.

Я не був присутній на варці, але при створенні рецепту ми активно спілкувались та візуальну частину в плані верстки на готовому дизайні та друку я взяв на себе. Процес був чудесним і спостерігати за ним віртуально – завжди цікаво. Варити пиво скучно? Та ні. Давайте більше стрімів та відео ваших варок!


ПРОЦЕС

Рішення взяти калину, як локальний продукт був майже найпершим і таки фінальним. Хоча ця варка була експериментальною тому очікували різного.

По базовому рецепту, складові виглядали так:

Пивні характеристики
11-12 Plato
9-15 IBU
3.2-3.6 pH
65-75% RDF
4.5-5.5% ABV

Солод:
2-row – 40-50%
Wheat Malt – 40-50%

Фрукти та овочі:
Свіжі та місцеві – 0-20%

Хміль:
“На вибір до запланованого результату IBU.”

Трави та спеції:
“Нехай ваш місцевий прапор дивака/дивачки летить!” (Англ.)

Дріжджі:
Вибір пивовара

Метод закислення:
Кетл саур з лакто бактеріями.

У фінальному результаті вибору зійшлись обліпиха та калина. Обліпиха залишала прикольну кислинку, а ось у калини виявлялась сильна терпкість.

Після вибору калини відбуваються решта процесів і пиво починає варитись. Вже з перших хвилин вищі сили хотіли щось сказати та ікона Святого Крафтового мало не відвалилась!

Подальше “забобони” та різні знаки ігнорували і цей експеримент мав вдатися, бо всі процеси давали гарні результати.

За результатами та використанні інгредієнтів зварилось таке пиво:

Пивні характеристики
ABV: 5
IBU: 15
OG: 1.046
Ph: 3.4

Солод:
Pilsen, Wheat, Buckwheat

Локальні добавки:
Червона калина (Viburnum opulus)

Хмелі:
Perle, Saphir, Huell Melon

Бактерії:
Lactobacillus Plantarum

Дріжджі:
Fermentis US-05


РЕЗУЛЬТАТ ТА ПЛЯШКУВАННЯ

Після того, як пиво пройшло всі свої процеси та було розлито у пляшки, я вже незабаром відкрив свою першу пляшку без повторного бродіння та карбонізації, тому на фото нижче піна ще не коректно сформована.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Я був неймовірно здивований приємною ароматикою. Калина в чаї, така мокра та насичена. Прямий та дуже різкий запах, який м’яко переходить в кислинку під час першої спроби. Приємна кислинка. Легка терпкість та дуже сильна насиченість у посмаку, яке гарно підкреслює базу цього саура. Мабуть, хотілось трішки більше тіла, але воно все одно дуже цікаве в плані дегустації.

Приємний мутненький колір, трішки осадку, який бажано весь залишити в пляшці (про це написано також на пляшці).

Результат дуже задовільний. Мені сподобалось, що цей пивний реліз не є просто “кисляком”, а таким, яке відкриває трішки нові смакові враження. Калина дуже складна у обробці та для пива є важкою, як додаток. Думаю цей реліз вийшов гарно і вартий тих старань. Неймовірна подяка Жені, який дав можливість взяти участь у створенні такого пива.

Після такого пива хочеться все більше дегустувати домашки та відкривати для себе експерименти.


Соціальні мережі пивоварні:

Дякую моїм Патреонам котрі підтримують проект та мотивують розвиватись та викладати все більше і більше матеріалу.
Якщо у вас є бажання стати Патреоном проекту або підтримати проект добровільним донатом, то ви це можете зробити ТУТ!

#ЛюбиКрафтовеСпоживайПомірно
#ПідтримуйЛокальнийКрафт

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.