«HopHeyHop» Brewery (Актуально «Bunny Hop»)

Познайомився з «HopHeyHop» Brewery в 2018-му, скуштувавши перший раз його в Човні, але найбільше мене вразила пляшка, чесно яка, вже не згадаю. Так, я не чекіню в Untappd, бо складно інколи з оцінкою, і взагалі оцінювати номерами пиво – не завжди найкращий варіант. Но зараз не про соцмережі, а про локальне пиво, яке точно варте уваги.

Із засновником та пивоваром з HopHeyHop Brewery ми посиділи за келихом пива та трішки поговорили про різне.
Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

HopHeyHop
У 2017-му році через те, що був вільний час та інтерес до продукту, зародилась ідея створити щось своє. Так і появилась «HopHeyHop» Brewery. Об’єми варіння наразі максимально налічують 150 літрів, але суть не в об’ємі, а в якості. Пиво від Hop Hey Hop несе за собою ідеологію хорошого якісного, локального продукту. У Львові з малих пивоварів, мало хто може варити стабільно хороше пиво, тому цей ринок може і розвивається у спектрі кількості, але у плані якості все-таки є ще багато куди прямувати. 

Щоб зрозуміти, як треба варити хороше пиво, треба старатись та вивчати свій майбутній продукт. Невіддільною частиною варки хорошого пива, це інгредієнти. Але маючи хороші інгредієнти, не означає, що буде пиво буде добрим. Треба все контролювати. Чистота робочого місця, це один з кроків хорошого фінального результату. Чистка обладнання та слідкування за його правильним робочим станом – це найбільший об’єм завдань під час варки мого пива.

Дуже багато часу затрачається на те, щоб твоє пиво було на рівні такому, який потім зможе повернутись, як хороший результат, фідбек, мотивація. Є дуже багато факторів, котрі впливають на подальший розвиток проекту, і так, інколи важко рухатись вперед, особливо коли люди не виходять з бульбашки смаків і хочуть пити тільки стабільні та класичні варіанти пивних позицій. Основне це рухатись вперед і триматись рівня, завжди вищого від того, який ти зміг досягнути. Добиватись розвитку та більш сильного результату. Це стосується багатьох спектрів у сфері – починаючи від базового продукту та його якості, продовжуючи сервісом, подачею, та професійною формацією людей, які твоє пиво продають. Є дуже багато куди рухатись і надіюсь, що цей рух буде мати гарну еволюцію.

Astro Beer Duck

Персонально, вважаю «HopHeyHop» Brewery не тільки профі у своїй сфері, а й дуже хорошим стратегом по тому, як не стояти на одному місці, та завжди придумувати щось нове та цікаве. Може бути пивоваром, це трішки більше ніж просто позиціювати себе як ремісником у сфері варки пива. В цьому я все більше переконуюсь, коли спостерігаю за розвитком та ідеями від пивоварні. Одного дня ми говорили про напрямок у варці чогось з малим тиражем, а через тиждень у «HopHeyHop» Brewery вже відбувається крутезна колаборація, яка потім переростає у серію цікавих експериментів та вдалих результатів.

Разом із «HopHeyHop» Brewery ми співпрацювали у створенні 2-х етикеток для Expat – Sour IPA та Wild Tomato – Gose. Цей досвід надихнув мене більше розвиватись у сфері пивної комунікації у вигляді етикеток, і можна сказати оживив в мені мотивацію на рух у різних напрямах цього різнобарвну світку ремісничого пива.

Expat – Sour IPA та Wild Tomato – Gose
Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.

Знайомство з «HopHeyHop» Brewery стало хорошим поштовхом дізнатись більше про локальне пиво. Я познайомився з великою кількістю людей, котрі відкрили мені очі на масштаб того, що відбувається навколо нас. Тому можете просто зупинитись, відкрити очі і побачити добре пиво, яке зварене у вашому місті. Продукт, який легко може стояти на рівні з цікавим імпортом або гігантами актуальної пивної індустрії. Перебільшення? Дуже персональне твердження, бо ієрархія пивної індустрії дуже скривлена і смак пива не залежить від кількості виробництва чи маси продажів, фінансів на маркетинг чи форми пляшки (так, чим більше фінансування на проект, тим краще можна донести меседж, але це не основний рецепт успіху). Цінуй локальне, доноси слово іншим, бо для пошуку хорошого та чогось цікавого не завжди потрібен квиток у далекі землі.

Люби крафтове – споживай помірно.

UPD

2019 рік – «HopHeyHop» Brewery виконує крок вперед, та еволюціонує в «Bunny Hop».

Слідкуйте за оновленням пивоварні на соціальних мережах вказаних нижче:
Facebook
Instagram
Untappd

Люби крафтове – споживай помірно

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.