Фудпейрінг без кредиту

ІДЕОЛОГІЯ

Частенько в минулому чув цей термін «Foodpairing». Хтось на ньому може будувати філософію свого закладу, хтось організовує його, щоб показати друзям можливості наших смакових рецепторів. А я попав на фудпейрінг, котрий заставляє зрозуміти, що діло це песональне. Також кредит в банку не потрібно брати, щоб купити бутилку Nail Brewing’s Antarctic Nail Ale і закусувати його Флорентійським стейком.

Фудпейрінг можна сприймати по різному. Комусь хочеться скуштувати унікального пива з унікальною стравою. Це варіант, але тільки з точки зору підходу. Комусь хочеться спробувати нові експеременти і зробити дивні поєднання. Дуже полігранні можливості, котрі при бажанні можна цікаво міксувати.

Щось фанове або просто інформативне. Це опис того, що може запропонувати Піонер (Александр Алексеев) на своїх івентах.
Познайомились персонально ми недавно, але спільну мову знайшли зразу. Я вже давно чув про фудпейрінг, котрий він організовував колись у Миколаєві, і хотілось попасти на такий івент бо формат унікальний. Можна сказати, що навіть трішки панківський.

Про івент попередили завчасно і в цьому є великий плюс. Але розкажу спочатку трішки про локацію.

ЛОКАЦІЯ

Проводився івент в «Beer house» на вул. Науковій 51.
Заклад знаходиться у своєрідній зоні, котра відіграє велику роль у розвитку його ідеології та популярності. Навколо величезна кількість будинків, котрі попадають під категорію “спальний район”, і це тільки плюс. При цьому люди трішки масивніше зможуть наблизитись до світу крафтового пива.

В пабі присутні крани для розливу в пластикові пляшки. Хто знає мене, добре знайомий із моїм ставленням до пластику у світі крафтового пива. Це ставлення негативне. Розуміючи ситуацію та роблячи висновки з розмови про розвиток франшизи, наступний заклад буде мати крани підлаштовані не на розлив в пластик і буде по трішки відходити від цього вибору.

Заклад по інтер’єру досить цікавий. Не велика барна стійка, але дуже багато місць на посадку – 32 столи і приблизно 100-110 місць на людей. За весь час перебування в закладі, клієнтів котрі сиділи в залі було багато. Також було багато прохідних покупців, які брали пиво з собою.

На даний момент існує 4 заклади «Beer House» у Львові. Франшиза буде розвиватись. Чекатиму на новини, бо проект має величезний потенціал, та хороший фундамент в плані ідеї.

ДЕГУСТАЦІЯ

Дегустація почалась з візуальним ознайомленням пивних позицій

Не всі позиції пива на цій фото.

Багато пивних позицій уже добре знайомі. Потім донесли ще декілька пляшок розливного пива в бутлях. Приймаючих участь було не дуже багато, і це створило своєрідну просту гармонію для дегустації.

Особливість таких дегустацій, полягає у спілкуванні full contact. Познайомившись між собою, ми почали наш панківський фудпейрінг.

Позиції пива та їжі котрі були присутні за вечір:
Lager «Душа Пивовара» – смажена мойва
Witbier «Пшиниця» – кабачкова ікра на батоні
Lager «Green patrick» (замінений на Pilsner Urquell) – грейпфрут
Oriental Ale «Samurai’s Daughter – Varvar» – кі́лька.
Herbed Beer «HYPISCUS – Castle Hill» – класичний паштет та крекер
IPA «Lemberger» – морква нарізана полосками
DIPA «Ципа 100 – Ципа» – сир фета
Porter «Kumpel» – копчені курячі крильця
Milk Stout «N City» – чорнослив
Blanche «MOVA» – жилейка лимонна

Після того, як ми скуштували всі сорти пива з їжею, було багато емоцій і дискусія продовжувалась. Емоції викликані деякими дивними поєданнями, заставили задуматись та насолодитись реалією того, який ж усе-таки світ крафтового пива цікавий та полігранний. Коли одне з найулюбленіших сортів пива приймає м’який фон після ковтка разом із сиром фета, коли смачнючий Blanche від Mova, може відкривати нові ароми, якщо його поєднати з простою лимонною жилейкою.

Персонально, виграють по унікальності та неочікуваному результаті ці 2 позиції:
Lager «Green patrick» (замінений на Pilsner Urquell) – грейпфрут
DIPA «Ципа 100 – Ципа» – сир фета

Lager з грейпфрутом відкривав приємний контраст та не створював неприємної гіркоти чи якогось дивного дискомфорту. DIPA з сиром фета – це ідеальний симбіоз для фудпейрінгу. Сир сердньої жирності та супер-насичена Ципа 100. Раджу вам скуштувати ці 2 позиції в поєданні.

МОРА́ЛЬ

Фудпейрінг – це неймовірно персональна річ. З різних аспектів сприймання цього «ритуалу. Для дуже великих фанів чіткої дегустації, треба прислуховуватись теорії від Darin Michaels та Emily Baime (ось лінка на книгу). Для простих любителів випити доброго, та якісного пива – зустріч та розмова. Але після багатьох багатьох різних стилів пива та унікальних страв до них, фудпейрінг стає своєрідною «зачіскою до свята» – комусь «градуйований каскад» підійде, а комусь і «під одиничку» вистачить.

«Люби крафтове – споживай помірно»

Ще раз дякую Піонеру за цікавий організований вечір.
Власнику Beer House – Андрію Коцюбинському та всім хто був присутній на цьому івенті.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.