«Золотий Колос» Pub (Львів)

( Дисклеймер: рецензія на заклад і висловлення думки являється тільки суб’єктивною, і не задумана для негативного піару чи створення дискомфорту гіпотетичним клієнтам закладу. Проект полягає у покращенні або підтримці світу крафтового пива).

Не буду приховувати, «Золотий Колос» – це паб, в якому я провів найбільше часу від моменту мого перебування у Львові. І мабуть тому, мені важко підібрати коректні слова, щоб описати свої враження. Коли вечір закінчувався, я вертався додому тільки з хорошим настроєм.

«Золотий Колос» знаходится на Кривій Липі, між величезною кількістю інших закладів. Помітити цей заклад не важко – там високі столики без стільців на дворі.


Перший раз я побував в ЗК, десь в грудні 2017, майже тоді, коли він відкрився. Закладу ще немає року, а для мене, він ніби вічність існує. Зима, холодно, як завжди, а я замовляю своє холодненьке IPA. Ротація пива в закладі стабільна. Багато раз бачив, як моє улюблене пиво пропадає з ряду тих, що в наявності, а замість нього з’являється new entry beer. Гармонія інтер’єру, і стиль пабу, де треба стояти, активує почуття чогось нового. Чогось нового, чого не вистачає у світі крафтового пива у Львові. Багато хто скаже, такий спосіб показувати наявність пива вже є в одному пабі, але тут унікальність не в дощечках, на яких написано яке пиво на кранах, а в барній стійці. Думаю, що це 50% успіху закладу, коли вона є центром уваги і ядром руху. Зайшовши, це перше, що ти бачиш.

Але більше про продукт. Наливом у цьому закладі піклуються Крани Підзамче (про них скоро буде окремий пост, крутезні хлопці). А це означає, що продукт в цьому закладі підтримується якості. Перше, що я замовив, це було 0,5 свіженького Turbo IPA від Volta Brewery (Київ). В закладі використовується концепція нейтральної пінти для наливу. Пиво холодне, стакан чистенький, подано вчасно, і піна на середньому рівні. Пінна шапочка, також може залежити від типу кранів і подачі CO2 на кран. Пиво було з нормальною дозою CO2, і зайшло не дочекавшись піци. Меню з їжею полігранне. В ньому ви знайдете все для того, щоб провести гарно вечір. Від класичного поп-корну чи арахісу, до м’ясної тарілки, бастурми чи піци. Зараз новинка, і саме свіженьке в меню – «Бургер Конотоп», який на жаль не мав змоги скуштувати, але точно знайду можливість і викладу віддільними міні враженнями. Замовили ми класичну, нашу най- найулюбленішу – піцу “Braccio di Ferro”: вершки, моцарела, шпинат, сир «Philadelphia». Чомусь ця піца дуже підходить до IPA чи DIPA. Ми берем із закритими очима її. По-другому колу, я взяв вже класичне Alpha Wolf від Syndicate Brewery (Київ).

Пиво зайшло дуже круто і ситна піца не давала ніяких побічних ефектів на наступний день. Такий заклад як «Золотий Колос» дуже гармонійно створює настрій на вечір. Багато руху і великий вибір крафтового пива. Різноманітний контингент. Приємні бартендери. А що вам потрібно для щастя?!

Надіюсь Золотий Колос буде весь час розвиватись і ставати ще крутішим ніж він зараз є.

Astro Beer Duck © 2020 Всі права захищені.