(CLOSED) KRAFT PUB

( Дисклеймер: рецензія на заклад і висловлення думки являється тільки суб’єктивною, і не задумана для негативного піару чи створення дискомфорту гіпотетичним клієнтам закладу. Проект полягає у покращенні або підтримці світу крафтового пива).

Дуже важко було вибирати перший паб. Під час пошуку Pub в Гуглі, попадались різні варіанти, навіть заклади, котрі називаються Pab. Посміявся, поплакав і вирішив вибрати місце, в якому ще ніколи не бував і майже не чув про нього. “Kraft” Pub знаходиться не далеко від центру, десь хвилин так 10 від пам’ятника Міцкевича. Знайшов зразу його і получилось так, що відвідувачів було майже на весь заклад, крім підвального залу, там тільки один столик був зайнятий.

Офіціантка підійшла зразу і принесла нам різні меню:
– Загальне меню з їжею
– Пивна дошка, в якій вказано пиво, яке зараз на кранах
– Меню з напоями. Тут не тільки пиво можна випити, а і загальний набір алкогольних напоїв, щоб гарно провести час.

Замітка: Офіціантка знала який хміль добавлявся до варки пива, і це великий плюс. Підготовка присутня, не у всіх пабах вона існує.

Довго вибирати не прийшлось, DIPA від Hummel Brewery (UA). Мабуть DIPA, Triple IPA і просто IPA, це сорти пива які я люблю пробувати найбільше. Мабуть тому, що відчути смак найбільш відомого крафтового пива, саме найлегше через IPA. Довго пива не прийшлось очікувати. Але тут міні замітка (не така вона і міні). Бокал. Бокал не для IPA, і навіть не нейтральна пінта. А просто бокал. Але попередньо робити висновки, ніколи не варіант. Тому пиво треба скоштувати, навіть якщо бокал не підходить.

Пиво було смачне. Не простояне в бочці, налите правильно. Піна від пива осідала на стінках бокалу, і навіть дуже “ок” як для DIPA. Бокал чистий, без точок зародження CO2, живіть не був повний після нього. Досить швидко зайшов вибір пива у 0,5 , все дякуючи правильному наливу і хорошій праці пивної башні. Зайвої гіркоти не було, і смак можна було приємно відрізняти. Не пройшло і 15 хвилин, як нам принесли їжу (ну нас було двоє, але описую тільки те, що сам скуштував). Замовив Класичний Бургер і Палюшки Фрі.

Бургер був соковитий і свіжо приготовлений. Пропорція “Ціна-Якість” навіть дуже сильно вражає. В меню з бургером подається картопля фрі, не стабільна, до якої всі привикли, а порізана зі свіжої картоплі і зварена у великій кількості олії. Клас, була смачна фрі і до неї також в додаток був соус. Палюшки зі сметаною також були дуже смачні, і зайшли прям як чіпси. Велике дякую кухарю, який приготував їжу. Було смачно. Пиво закінчується, і треба замовляти друге. Друге нажаль не дуже ок зайшло. Це був Amber Ale, який я також полюбляю, але не дуже фанат як то кажуть.

Коли принесли друге пиво, то воно було без піни і на відміну від першого, думаю що проблема була в наливі пива, так як у багатьох випадках це може бути причиною неправильного смаку, і наслідку того, що пиво не зайде як має бути. Ми посиділи і я втиснув друге пиво майже до кінця. По ідеї, треба було скyштувати як мініму 3 пива, але не зміг. Хто зна, буває і таке. Висновок першого відвідання “Kraft” Pub: Місце затишне, столики в тему. Сервіс на висоті, що створює своєрідну гармонію. Пиво було смачне і буду оцінювати тільки першу DIPA, так як друге не скуштував так, як би хотілось. Кухня також тримається рівня, бургер був соковитий і 100% треба вернутись спробувати ще якийсь інший. Фінальний чек на 2х людей, був приємним, так як у висновку ми взяли 3 пива, 2 бургера і палюшки фрі. Пропорція “Ціна-Якість” задовільняє. Треба буде за деякий період ще раз відвідати заклад, щоб зробити повторну рев’юшку. По завершенню відвідання закладу, було приємно залишити хороші мінімальні чайові.

“Kraft” Pub потребує підтримки і частішого відвідування. Як мінімум сходіть туди 1 раз, щоб зрозуміти, що це місце в якому можна провести час самому, за келихом доброго пива. Також можна зустрітись компанією, бачив столики на велику кількість людей, десь на 8 якщо не помиляюсь, і це дуже круто. Можна провести день народження або зустріч з колегами з роботи. “Kraft” Pub – Must try!

p.s. – це було вчора, можу сказати, що їжа була смачна і не було ніяких проблем із травленням. Голова після пива не боліла